Zarabiaj z firmą Dr. Nona

Zarabiaj z Firmą „Dr.Nona”

Odmień swoje życie już teraz 장강7호 다운로드!

Nie musisz być ekspertem biznesowym, ani obawiać się porażki. Nasz marketing to konkretny, przemyślany plan działania,
który pozwoli Ci osiągnąć finansową niezależność, osobistą satysfakcję i realizować SWOJE marzenia avast 무료 다운로드.

Dołączając do naszego zespołu wykorzystasz skuteczny system marketingowy,
który został sprawdzony przez tysiące naszych konsultantów na całym świecie Spore demo.

Po dołączeniu do nas uzyskasz również dostęp do przydatnych materiałów w wersji elektronicznej, ułatwiających rozwój własnego biznesu sharepod 다운로드.

Zarejestruj się w firmie Dr. Nona

Opcje rejestracji:

Klient uprzywilejowany - upust 20%

Podstawowa opcja rejestracji, pozwalająca na dokonywanie zakupów w systemie SOLARIS. Po zarejestrowaniu się należy zakupić przynajmniej jeden produktu aby dokończyć proces rejestracji.

Dystrybutor - upust 20%

Rejestrując się jako dystrybutor, otwiera się system nagromadzania punktów, dzięki czemu w przyszłości będzie możliwe uzyskiwanie wyższych rabatów, po spełnieniu warunków planu marketingowego. Po zarejestrowaniu się należy zakupić produkty za 100 PB (punktów biznesowych) - jest to kwota ok 600 zł już po 20% rabacie - aby dokończyć proces rejestracji jako dystrybutor.

Menager - upust 33%

Rejestrując się jako menager, otwiera się system nagromadzania punktów, dzięki czemu w przyszłości będzie możliwe uzyskiwanie wyższych rabatów, po spełnieniu warunków planu marketingowego. Po zarejestrowaniu się należy zakupić produkty za 700 PB (punktów biznesowych) - jest to kwota ok 3600 zł już po 33% i od razu oszczędza się ok 1700 zł - aby dokończyć proces rejestracji jako menager.
Rejestrując się jako dystrybutor, aby uzyskać status menager i 33 % upust trzeba zgromadzić na swoim koncie 1000 PB, czyli o 300 więcej niż przy opcji rejestracji jako menager.

Dyrektor - upust 40%

Rejestrując się jako dyrektor, uzyskujesz od razu maksymalny, 40% rabat na produkty. Po zarejestrowaniu się należy zakupić produkty za 3000 PB (punktów biznesowych) - jest to kwota ok 13600 zł już po 40% i od razu oszczędza się ok 9200 zł - aby dokończyć proces rejestracji jako dyrektor.
Rejestrując się jako dystrybutor, aby uzyskać status dyrektor i 40 % upust trzeba zgromadzić na swoim koncie 4500 PB, czyli o 1500 więcej niż przy opcji rejestracji jako dyrektor.

Jeśli potrzebujecie Państwo uzyskać więcej informacji o opcjach rejestracji, zapraszam do kontaktu ze mną 의학 서적 pdf 다운로드.

 

Zapoznaj się z zaletami planu marketingowego firmy Dr. Nona

Plan marketingowy Dr. Nona

Naucz się korzystać ze sprawdzonych metod działania w MLM

Plan marketingowy Dr. Nona

  • Zarabiaj z Dr. Nona
    Rozwijaj swoją karierę na własnych warunkach
Translate »